Adam Szustak OP

adam-szustakAdam Szustak OP jest rekolekcjonistą gotowym głosić Ewangelię wszystkim i wszędzie.

O. Adam Szustak OP urodził się 20 lipca 1978 r. w Myszkowie. Do zakonu dominikanów wstąpił w 1999 r. Pierwsze śluby zakonne złożył 18 sierpnia 2000 r. a wieczyste 18 kwietnia 2004 r. Święcenia kapłańskie w Zakonie Braci Kaznodziejów przyjął 4 grudnia 2004 r. Był m.in. duszpasterzem akademickim DA „Beczka” w Krakowie. Autor kilkunastu książek i audiobooków. Aktualnie (2014) mieszka w klasztorze w Łodzi, jeśli oczywiście nie jest akurat w drodze.

A często jest.

 


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

Audiobook (ok. 80 minut nagrania) jest bardzo treściwy – nie ma tam lania wody, pobożnego ględzenia, beznadziejnego moralizowania i mądrzenia się.

Ostatecznym celem tego audiobooka jest zbudowanie wiary – rozumianej jako przyjaźń i miłość. Jest to zatem książka ewangelizacyjna, swego rodzaju „Szkoła życia z Bogiem”.

Audiobook ma swoich bohaterów, których doświadczenia są naturalne i bliskie czytelnikom. Uruchamiane są pozytywne emocje, które otwierają na podawane treści.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

244 myśli w temacie “Adam Szustak OP

 1. Z modlitwą, postem oraz intencją całodzienną i Eucharystyczną w ten szczególny jutrzejszy dla Ojca dzień . Niech Chrystus umacnia i odnawia udzielając wszelkich łask i darów na dalszej drodze życia.
  🙏
  Pozdrawiam serdecznie

 2. Drogi Ojcze Adamie Szustaku
  Tak to bywa w życiu, że czasem jedno odkrycie własnych poglądów pokazuje jak bardzo jesteśmy naiwni, głupi, pokręceni, albo po prostu szkodliwi dla Polski. Proszę wybrać właściwe.
  To oczywiście nie deprecjonuje Ojca konferencji, wykładów; ale cień pozostaje.
  Andrzej Adamczyk
  Częstochowa
  17.02.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.