Chlebak

 

511.10.05.2019

512.11.05.2019

513.13.05.2019

514.14.05.2019

515.15.05.2019


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


10 myśli w temacie “Chlebak

 1. Pozdrawiam obu Ojców, dobrana z Was para, bardzo bardzo kocham Wasze wystąpienia. Umacniają mnie, wyjaśniają, stabilizują, uczą bliskości z Panem i rozumienia siebie. Robicie dobrą robotę. Tak trzymać!!! Emerytka Renata. Pa !!!

 2. Do Chlebaka z 9.10
  Sama prawda. Tylko my zapominamy, że nie da się stworzyć Boga na nasze podobieństwo interpretując Jego słowa tak, by było nam wygodnie. Tym jest ekwilibrystyka umysłowa w tłumaczeniu „na nasze” prostego i jednoznacznego przekazu Ewangelii. Odbywa się to stale w tej sprawie, sprawie miłości bliźniego i w kwestii przebaczania. Poprawiając znaczenie słów Chrystusa zaprzecza się swojemu chrześcijaństwu..

 3. Chwała Panu, że powstał nowy cykl pt. Chlebak. Bardzo trafiony! Chwała za ojca Adama! Dzięki Tobie ojcze, Pismo staje się naprawdę chlebem powszednim. Pozdrawiam.

 4. Proszę w Chlebaku, w tytułach kolejnych odcinków dodawać sigla. To na prawdę bardzo ułatwi w przyszłości odszukanie tego fragmentu Biblii, który nas będzie interesował.

 5. Cudowna wskazówka, jak można cieszyć się z niczego.
  Wszyscy mamy problem z przecenianiem pozycji, hierarchii itp., dlatego tak tęsknimy do zajmowania „zaszczytnych miejsc”. Ale dla Jezusa to nie ma znaczenia. Bóg jest Tym, który Jest, a my jesteśmy tam gdzie jesteśmy i wszystko jest Ok, póki nie próbujemy wgramolić się na „zaszczytne miejsce”.
  A o.Adam otrzymał wyjątkowy dar wyławiania czegoś z niczego, abyśmy i my mieli z tego pożytek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.