Chlebak

 

196.08.05.2018

197.09.05.2018

198.10.05.2018

199.11.05.2018

200.12.05.2018


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

Sprawdź, co masz wspólnego z legendarnym przywódcą wojsk Izraelskich, Gedeonem. Adam Szustak OP w niepowtarzalny sposób poprowadzi Cię po zdarzeniach z życia tej postaci.

Poznasz historię człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który boi się, ciągle potrzebuje znaków i potwierdzenia swojej siły. Poznasz Boga, Największego Kreatora i Ojca, który zaskakuje poczuciem humoru.

W końcu przeczytasz opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

10 myśli w temacie “Chlebak

 1. Pozdrawiam obu Ojców, dobrana z Was para, bardzo bardzo kocham Wasze wystąpienia. Umacniają mnie, wyjaśniają, stabilizują, uczą bliskości z Panem i rozumienia siebie. Robicie dobrą robotę. Tak trzymać!!! Emerytka Renata. Pa !!!

 2. Do Chlebaka z 9.10
  Sama prawda. Tylko my zapominamy, że nie da się stworzyć Boga na nasze podobieństwo interpretując Jego słowa tak, by było nam wygodnie. Tym jest ekwilibrystyka umysłowa w tłumaczeniu „na nasze” prostego i jednoznacznego przekazu Ewangelii. Odbywa się to stale w tej sprawie, sprawie miłości bliźniego i w kwestii przebaczania. Poprawiając znaczenie słów Chrystusa zaprzecza się swojemu chrześcijaństwu..

 3. Chwała Panu, że powstał nowy cykl pt. Chlebak. Bardzo trafiony! Chwała za ojca Adama! Dzięki Tobie ojcze, Pismo staje się naprawdę chlebem powszednim. Pozdrawiam.

 4. Proszę w Chlebaku, w tytułach kolejnych odcinków dodawać sigla. To na prawdę bardzo ułatwi w przyszłości odszukanie tego fragmentu Biblii, który nas będzie interesował.

 5. Cudowna wskazówka, jak można cieszyć się z niczego.
  Wszyscy mamy problem z przecenianiem pozycji, hierarchii itp., dlatego tak tęsknimy do zajmowania „zaszczytnych miejsc”. Ale dla Jezusa to nie ma znaczenia. Bóg jest Tym, który Jest, a my jesteśmy tam gdzie jesteśmy i wszystko jest Ok, póki nie próbujemy wgramolić się na „zaszczytne miejsce”.
  A o.Adam otrzymał wyjątkowy dar wyławiania czegoś z niczego, abyśmy i my mieli z tego pożytek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.