Chlebak

 

41.03.11.2017

42.04.11.2017

43.06.11.2017

44.07.11.2017

45.08.11.2017


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

Audiobook (ok. 80 minut nagrania) jest bardzo treściwy – nie ma tam lania wody, pobożnego ględzenia, beznadziejnego moralizowania i mądrzenia się.

Ostatecznym celem tego audiobooka jest zbudowanie wiary – rozumianej jako przyjaźń i miłość. Jest to zatem książka ewangelizacyjna, swego rodzaju „Szkoła życia z Bogiem”.

Audiobook ma swoich bohaterów, których doświadczenia są naturalne i bliskie czytelnikom. Uruchamiane są pozytywne emocje, które otwierają na podawane treści.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

10 myśli w temacie “Chlebak

 1. Pozdrawiam obu Ojców, dobrana z Was para, bardzo bardzo kocham Wasze wystąpienia. Umacniają mnie, wyjaśniają, stabilizują, uczą bliskości z Panem i rozumienia siebie. Robicie dobrą robotę. Tak trzymać!!! Emerytka Renata. Pa !!!

 2. Do Chlebaka z 9.10
  Sama prawda. Tylko my zapominamy, że nie da się stworzyć Boga na nasze podobieństwo interpretując Jego słowa tak, by było nam wygodnie. Tym jest ekwilibrystyka umysłowa w tłumaczeniu „na nasze” prostego i jednoznacznego przekazu Ewangelii. Odbywa się to stale w tej sprawie, sprawie miłości bliźniego i w kwestii przebaczania. Poprawiając znaczenie słów Chrystusa zaprzecza się swojemu chrześcijaństwu..

 3. Chwała Panu, że powstał nowy cykl pt. Chlebak. Bardzo trafiony! Chwała za ojca Adama! Dzięki Tobie ojcze, Pismo staje się naprawdę chlebem powszednim. Pozdrawiam.

 4. Proszę w Chlebaku, w tytułach kolejnych odcinków dodawać sigla. To na prawdę bardzo ułatwi w przyszłości odszukanie tego fragmentu Biblii, który nas będzie interesował.

 5. Cudowna wskazówka, jak można cieszyć się z niczego.
  Wszyscy mamy problem z przecenianiem pozycji, hierarchii itp., dlatego tak tęsknimy do zajmowania „zaszczytnych miejsc”. Ale dla Jezusa to nie ma znaczenia. Bóg jest Tym, który Jest, a my jesteśmy tam gdzie jesteśmy i wszystko jest Ok, póki nie próbujemy wgramolić się na „zaszczytne miejsce”.
  A o.Adam otrzymał wyjątkowy dar wyławiania czegoś z niczego, abyśmy i my mieli z tego pożytek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.