CNN

 

181.Co nie zrobisz, to jest źle?

182.Czy można mieć wątpliwości w wierze?


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

Audiobook (ok. 80 minut nagrania) jest bardzo treściwy – nie ma tam lania wody, pobożnego ględzenia, beznadziejnego moralizowania i mądrzenia się.

Ostatecznym celem tego audiobooka jest zbudowanie wiary – rozumianej jako przyjaźń i miłość. Jest to zatem książka ewangelizacyjna, swego rodzaju „Szkoła życia z Bogiem”.

Audiobook ma swoich bohaterów, których doświadczenia są naturalne i bliskie czytelnikom. Uruchamiane są pozytywne emocje, które otwierają na podawane treści.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

63 myśli w temacie “CNN

 1. zgadzam się (b. lubię komentarze Ojca) ,- Pan Bóg nie zsyła nieszczęść, ale jak zwykle (przekora?) mam pytanie : a co z Sodoma i Gomorą ? co z Noem i powodzią?.słyszałam że dziecko może doznawać jakby (?)) opętania a warunkiem koniecznym do jego uzdrowienia jest nawrócenie rodziców. z grzechów ciężkich , choć oni naprawdę kochają dziecko i ze względu na niego nawracają się. nie wiem – prawda czy nieprawda ?. może i dobrze jak mówisz Ojcze gdy nie dotyka na cierpienie , ale czy bez cierpienia może być nauka miłości. czepiam się ok – to moja – niestety- przypadłość. Pozdrawiam.

 2. zgadzam się, to jest życie pragnąć tylko Boga, a wszystko inne będzie mi dodane. Mam pytanie : a co jeśli z powodu historii życia, zranionych emocji, uczuć i sytuacji nie do uniknięcia, z powodu których nie jestem w stanie znieść już siebie, nie jestem w stanie pragnąć tylko Boga i nie jestem w stanie zbliżyć się do Niego? Jeśli stoję przed ścianą, murem swojej niemożności, nawet niemożności tegoż pragnienia ?. Może dobrą jest droga szukania swego uzdrowienia, bo wiem, że tylko On może mi je dać? że może wtedy zobaczę świat z pozycji stojącej a nie leżącej, i to 10 m pod ziemią?, że dopiero wtedy będzie wiadomo czy szukam Boga dla Niego samego?

 3. właśnie wysłuchałam ojca o Piotrze i Korneliuszu.O słuchaniu Ducha Świętego- ok na modlitwie. Myślę że Duch Święty nie zmienia tego co jest w Piśmie Świętym. Poganie się nawrócili do Boga Prawdziwego. A co jeśli charyzmatycy protestanci nie nawracają się?, a idą tylko w „charyzmaty”? . Czyż Duch Święty nie jest Duchem Prawdy?

 4. ojcze adamie,czy mozesz cos powiedziec nt objawienia sie jezusa maryi po zmartwychwstaniu,dlaczego nie bylo jej przy grobie razem z niewiastami,ktore poszly namascic jezusa?

 5. Asertywność – to wcale nie jest proste -mam prawie życie za sobą, a nie nauczyłam się mówić nie – dlaczego?po pierwsze ze strachu przed karnymi konsekwencjami, po drugie z szacunku dla drugiej osoby, która wymagała bezwzględnego posłuszeństwa, po trzecie moje nie prawie nigdy nie było brane pod uwagę i tak już zostało! A po 70-tce człowiekowi trudno zmieniać coś, co weszło w nawyk. Jednak szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Zofia

 6. fOjcze Adamie, psie Panski, lizales moje rany, a ja nie tylko nie umarlam,ale nanowo sie narodzilam, z Ducha. i teraz podrozuje na rozancu, pompejanka za pompejanka, bo poznalam jak slodki jest Pan i Jego Matka Maryja zawsze Dziewica.Dziekuje Panu Bogu, ze zeslal mi Ciebie,i poznalam jak slodki jest Pan

 7. Niesamowite jest to u Ojca Adama jak potrafi doskonale odczytać ukryte zdawać by się mogło drugie znaczenie słów.Oczywiście jest to rezultat dużej wiedzy historyczno-obyczajowo-religijnej, ale i dar płynący z góry.Wiadomo każdy z nas odbiera ewangelie i ogólnie Pismo św poprzez własne drgania serca, ale interpretacja Ojca to pomoc dla każdej duszy. Dziękuję bardzo.
  Zofia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.