Czy o. Adam Szustak jest przystojny?

Mając na względzie fakt, że niemal 3/4 odbiorców nauczań o. Adama Szustaka to kobiety, oraz ryzykując, że będę rozszarpany na strzępy za pudelkowaty styl tego newsa, rzucam pytanie:

 

Czy o. Adam Szustak jest przystojny?

Piszę newsa na lotnisku, za chwilę odlatuję do Kolumbii – będę tam prosił o azyl 🙂

 

 

By obłaskawić wzburzonych publikuję odpowiedzi ankiety:

Kim jest słuchacz o. Adama Szustaka?

Kliknij: https://docs.google.com/forms/d/1jhMm7Cw25TqJsr0Xj7ZKeb-i1h83QODfzCn2fClvfCs/viewanalytics

 


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


10 myśli w temacie “Czy o. Adam Szustak jest przystojny?

 1. No listości, facet jest brzydki, gruby i łysy w dodatku bardzo zadufany w sobie. Oczywiście styl w jakim mówi zajeżdżający protestantyzmem w dodatku udając luzaka może chwytać nastolatki i prostych ludzi, dla których ksiądz to autorytet. Dla tych, którzy jednak już swoje przeżyli i coś o życiu wiedzą tacy jak on zwyczajnie śmieszą i irytują, a jego styl jest zwyczajnie infantylny. Jeżeli, ktoś w kościele szuka siebie lub samoakceptacji to tacy sakro celebryci zapewne im imponują. Jeżeli jednak ktoś w kościele szuka wiary i Jezusa to lepiej niech szuka gdzieś indziej bo tacy jak Szustak przesłonią swoim ego wszystko, a chyba nie o jakiegoś Szustaka w religi chodzi.

 2. Ojciec Adam jest cudowny, przystojny i piekny. Dzieki Niemu rozpoczelam nowa droge zycia, zycia z Bogiem. Mam prawie 40 lat a nigdy wczesniej nie odmowilam rozanca dzieki Ojcu Adamie nauczylam sie go teraz i codziennie odmawiam. Mam nadzieje ze kiedys osobiscie spotkam sie z Ojcem Adamem i podziekuje Mu za to, ze na zblizajace sie 40ste moje urodziny dostalam od Boga a dostarczony przez rece Ojca Adama prezent nawrocenia czyli nowego zycia. Dziekuje Ojcze Adamie za kazde slowo plynace z Twoich ust.

 3. Czy Ojciec Adam Szustak jest przystojny? Raczej bym powiedziała, że ma to „coś” w sobie, czyli coś co wzbudza chęć posiadania takiego przyjaciela, kogoś z kim przy kawie mogę ot tak pogadać o byle czym i o rzeczach najważniejszych, z kim mogę poszwendać się po górach lub innych pięknych miejscach, ale również np. zadzwonić z żalem i płaczem, że jest mi źle… Ma w sobie serce Przyjaciela.

  • I to właśnie sedno ! Pięknie napisane. Nie znam Go zbyt blisko, ale samo pytanie jest niesmaczne, bo z podtekstem – przecież to ksiądz. Ale ze zjadliwego opisu wynika prawdziwa intencja niektörych komentujących. A jeśli chodzi o ego…cóż może im Rydzyka polecić? Oczywiście żart ! Pozdrawiam Panią serdecznie

 4. jest przystojny jednak należny do Boga ma śliczne usteczka ale jest własnością Boga i nie ma co się zakochiwać w cudzej własności!!!!!!!!!!

 5. jest przystojny jednak należny do Boga ma śliczne usteczka ale co z tego jest własnością Boga i nie ma co się zakochiwać w cudzej własności!!!!!!!!!!

 6. Nie używam dla mężczyzn takiej klasyfikacji. O.Adam ma piekną duszę a to jest wyraziste w jego twarzy .Lubię patrzeć na jego ekspresyjne wyrażanie myśli. Powala mnie jego wiedza. „Magiczne” oczy ,żywiolowość i radość .
  Maria

 7. Drogi Ojcze Adamie Jesteś przystojny ale najprzystojniejszym od Ciebie jest Jezus Chrystus . A co do w/w przystojny , ładny , mądry , głupi szczupły , gruby, to rzecz względna w tym zwariowanym świecie . i naprawdę prawdziwe piękno zawsze jest ukryte w tych pozornie w świecie uznanych za mało atrakcyjnych żeby nie powiedzieć brzydkich . Najczęściej to co piękne z aparycji , to jest puste, i bez wartości moralnych i duchowych , to są moje spostrzeżenia , wzięte z życia, Są wyjątki , ale te można policzyć na palcach dłoni. z poważaniem słuchaczka Renata

  • Też to zauważyłam.Może takie osoby za bardzo są chwalone?. Trafiła mi się córka.B. ładna i dobry człowiek w jednym.Tłumaczę, że dużo tych „talentów” dostała i oby nie zakopała. Za to się modlę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.