Dobranocka

 

76.Brzydka narzuta

77.Bogacz i rabin

78.Synowie

79.Tajemnica szczęścia

80.Rozgwiazdy


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

Sprawdź, co masz wspólnego z legendarnym przywódcą wojsk Izraelskich, Gedeonem. Adam Szustak OP w niepowtarzalny sposób poprowadzi Cię po zdarzeniach z życia tej postaci.

Poznasz historię człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który boi się, ciągle potrzebuje znaków i potwierdzenia swojej siły. Poznasz Boga, Największego Kreatora i Ojca, który zaskakuje poczuciem humoru.

W końcu przeczytasz opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

126 myśli w temacie “Dobranocka

  1. Ojcze Adamie. Niesamowite są te opowiadania. Proste słowa tworzą niepowtarzalny klimat Bożej Mądrości. Wielkie dzięki za wszystko. Niech Ojca Bóg prowadzi i nie ważne czy pieszo czy w łodzi 😊

  2. Ojcze, ojcze- nawet ojciec nie wie jak czasami potrzeba tego powiadomienia na ekraniku.
    Tyle trudnych rzeczy ostatnio się przez życie przewija a tu jestem sobie nie najmocniejszą, nie najmądrzejszą i nie najpiękniejszą ktosią, która sobie siada, nie gada ,tylko słucha jak jej mówi do ucha głos z serca wyjęty, miłością przesiąknięty i taki bliski.
    Ta ojca upartość na szukanie i trwanie ,to ostatnio mój stały kawałek lądu ,na którym odpoczywam i nabieram sił aby dalej walczyć.
    W głowie mam Sitko z dziurami ale przez to przynajmniej każdego dnia słucham ojca słów „na nowo” i się nie nudzę..a Pan Bóg robi swoje…

  3. Trochę smutno… ale to całe ciepło i mądrość które ojciec przekazał w tak genialnie prosty sposób już nie dadzą rady wyjść z serca, bo do niego przeniknęły.😃

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.