Dobranocka

 

176.Jajko

177.Trzej królowie

178.Wycieraczka

179.Kropelki

180.Kostka


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

Audiobook (ok. 80 minut nagrania) jest bardzo treściwy – nie ma tam lania wody, pobożnego ględzenia, beznadziejnego moralizowania i mądrzenia się.

Ostatecznym celem tego audiobooka jest zbudowanie wiary – rozumianej jako przyjaźń i miłość. Jest to zatem książka ewangelizacyjna, swego rodzaju „Szkoła życia z Bogiem”.

Audiobook ma swoich bohaterów, których doświadczenia są naturalne i bliskie czytelnikom. Uruchamiane są pozytywne emocje, które otwierają na podawane treści.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

126 myśli w temacie “Dobranocka

  1. Ojcze Adamie. Niesamowite są te opowiadania. Proste słowa tworzą niepowtarzalny klimat Bożej Mądrości. Wielkie dzięki za wszystko. Niech Ojca Bóg prowadzi i nie ważne czy pieszo czy w łodzi 😊

  2. Ojcze, ojcze- nawet ojciec nie wie jak czasami potrzeba tego powiadomienia na ekraniku.
    Tyle trudnych rzeczy ostatnio się przez życie przewija a tu jestem sobie nie najmocniejszą, nie najmądrzejszą i nie najpiękniejszą ktosią, która sobie siada, nie gada ,tylko słucha jak jej mówi do ucha głos z serca wyjęty, miłością przesiąknięty i taki bliski.
    Ta ojca upartość na szukanie i trwanie ,to ostatnio mój stały kawałek lądu ,na którym odpoczywam i nabieram sił aby dalej walczyć.
    W głowie mam Sitko z dziurami ale przez to przynajmniej każdego dnia słucham ojca słów „na nowo” i się nie nudzę..a Pan Bóg robi swoje…

  3. Trochę smutno… ale to całe ciepło i mądrość które ojciec przekazał w tak genialnie prosty sposób już nie dadzą rady wyjść z serca, bo do niego przeniknęły.😃

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.