Harfy na topolach – kazanie

Kazanie na IV niedzielę Wielkiego Postu rok B wygłoszone przez o. Adama Szustaka wygłoszone w Gdyni w dniu 15 marca 2015 roku.

0:00

polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


5 myśli w temacie “Harfy na topolach – kazanie

  1. Nigdy nie czytałam Pisma Świętego „sama z siebie”, a w kościele podczas kazań bardzo często się rozpraszałam. Od pewnego czasu nie mogę się sobie nadziwić,a dokładnie od tegorocznych rekolekcji we Wrocławiu. 12 marca po raz pierwszy usłyszałam o. Adama Szustaka. Wieczorem kiedy wróciłam do domu, jego słowa wciąż chodziły mi po głowie. Postanowiłam się tym podzielić z moimi przyjaciółmi, wysłałam im nawet link z kazaniem, które zmieniło moje życie. Od kilkunastu dni słucham o. Adama w każdej wolnej chwili. Dzięki niemu pierwszy raz w życiu czuję, że chcę i potrzebuję czegoś więcej od niedzielnego spotkania z Panem Bogiem. Nikt do tej pory nie potrafił w tak interesujący, zabawny i co najważniejsze zrozumiały dla mnie sposób trafić do mojego serca i uzależnić od Słowa Bożego. Dziękuję za świadomą miłość do Pana Boga.

  2. Adama Szustaka od miesiaca slucham rano przy sniadaniu i wieczorem przy kolacji .
    Niesamowicie interesujaco mowi, ,trafia do serducha i osobiscie mnie rozkochuje w Slowie Bozym.Adam jest genialnym swiadkiem Jezusa.
    Widac ze ma gleboka relacje z Chrystusem.Widac Jego pasje do ewangeli
    Wyczuwa sie wielka Laske Slowa obiawionego..Wie o czym mowi.Nie nudzi ,jest autentyczny, ma genialne poczucie humoru.pozdrawiam .:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.