Historie potłuczone

 

 

1.O Ance, co się ślimaków bała

2.O Karolinie, co miała serce zamurowane

3.O Agnieszce, co do studni wpadła

4.O Adamie, dwóch Ahmedach i tirowcu zawodowcu

5.O Gośce, co jej koń kręgosłup naprawił


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


5 myśli w temacie “Historie potłuczone

  1. Od jakiegoś czasu bardzo lubię słuchać Ojca i chciałabym napisać swoją historię, tylko nie wiem gdzie ja wyslac, mam teraz bardzo ciężki okres w życiu z których sobie zupełnie nie radzę

  2. Niedawno zaczęłam słuchać Historii Potłuczonych i i właśnie mając chwilę w pracy wysłuchałam historii o Fautynie. I to również moja historia. Twoje słowa Ojcze kierowane do Fautyny to również słowa kierowane do mnie. Oj polało się morze łez. Cały makijaż popłynął. Ja już zaczęłam projekt nazwany Monika. Razem z Panią psycholog pracuję nad tym, żeby być szczęśliwa sama ze sobą. Pozdrawiam całą wspólnotę osób Historii Potłuczonych a szczególnie wszystkie osoby, które mają coś do przepracowania ze sobą. Czekam na konferencje.

  3. Drogi Ojcze Adamie w tak cudny zrozumiały sposób opowiada Ojciec o Bogu o istocie człowieczeństwa że muszę się przyznać że uwielbiam Ojca i słucham jak to możliwe codzienne. Jest mi z Ojcem bezpiecznie.

    o

  4. 1,2,3 kolbę kupujesz TY ! obstawiam,że jeśli to plaża, piasek i te klimaty, to zapewne kolba kukurydzy! Krążą tam sprzedawcy i krzyczą : ciepła kukurydza!!!
    A tak na marginesie, to słucham ojca gdzie się da i kiedy się da. Moje życie, a szczególnie 35 lat małżeństwa , to jedna ,wielka potłuczona historia.
    Miałabym problem, którą wybrać. Było wesoło i smutno, szaro i kolorowo, burzowo i słonecznie itd…… Jestem szczęśliwa, że obecność Pana Boga pomogła przejść przez wszystko złe a pamiętać co dobre. Wychowaliśmy pięcioro cudownych dzieci na bardzo dobrych ludzi. Życie jest piękne! z wiekiem smakuje coraz lepiej! pod warunkiem, że razem z Bogiem! pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.