Jednym słowem – zapowiedź

Tym razem tylko jedna. Początek w Środę Popielcową.

 


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


10 myśli w temacie “Jednym słowem – zapowiedź

 1. kochani….mam dysleksje i na litość Boga i strach przed tym teraz dobrze a teraz złe ….napisałam….wiele lat wycofałam się z życia no bo przecież a strach..rozwaliłby mnie, człowiek ma żyć wolnością dziecka Bożego a nie nakładać sobie pęta niewoli i strachu teraz dobrze..jest tak .czy nie dobrze wieczny strach ..i nakręcać się strachem…strach ogranicza i manipuluje no I CO Z TEGO ZE POWIEDZIAŁ TA ..NIE PODOBA CI SIĘ NIE SŁUCHAJ!!!!!!!……..pozwólmy żyć ludziom którzy nie otrzymali tego daru zapamiętania jak się co pisze i jak się co mówi…..CZY NAWET POMYŁEK!!!!!!!!!!!!…….błagam na litość Baza..nie bądźmy dla siebie katami..!!!!!!!………….to nie pochodzi z miłości pismo św..mówi nie dociekaj ,dociekanie nie jest od Boga……………MIEJ WYROZUMIAŁOŚĆ=MIŁOŚĆ..naucz się miłości nie krytykanctwa=wyższość mojej racji=pycha….WIESZ PO CO TYLE KROPEK….PO FOBII LEKOWEJ musiało być przestrzenie…i co z tego powodu jestem gorsza nie..to ty obrałeś płaszcz sędziego…..a on należny do CHRYSTUSA……..Jezus nie spyta ci się czy pisałeś bezbłędnie tylko spyta cie czy kochałeś osobę która nie otrzymała daru zapamiętania co i jak się prawidłowo powinna na pisać……i potrafisz pokochać tak? to znaczy jesteś wspaniałym człowiekiem

 2. -nie mowi sie – ” co nie” raczej nic, bo to podworkowe slowa….
  -nie mowi sie – „w cudzyslowie” raczej „w cudzyslowiu”….
  -nie mowi sie -” mi sie nie podoba” raczej „mnie sie nie podoba”
  -nie mowi sie -” w kazdym badz razie” raczej „w kazdym razie”

  to tyle na dzisiaj!

  • mam straszna dysleksje …i trudności z formowaniem zdana, nie odważam w pamięci słowa pisanego…..wiec płakałam prosiłam Boga żeby to jakoś przemienił,na jednej z modlitw padło takie słowo proroctwa NIE CZUJ SIĘ Z TYM GORSZA……POWIEDZIAŁ SAM BÓG I Mnie JEST MILSZE TWOJE CIERPIENIE JAK TWOJE NAUKI……………..dlatego uważam ze takie wymądrzanie się kto jak co powiedział jest z pychy….w końcu to ludzie ustanowili to jak co powinna się na pisać……….a nie Bóg…….dla Boga jest ważne jedno miłość bliźniego a nie to w jaki sposób się wypowie i wyartykułuje to już zależny od tego jakie Bóg dal mu zdolności….wiec pycha z nieba spycha ..nie krytykować tylko nauczyć się kochać……wszystko….nie wymądrzać się…a ja uważam ze właśnie to mowa taka nawet jak to powiedział ktoś wyżej właśnie przyprowadzi ludzi…z podwórka….BRAWO ..BRAWO ZA TO PODWÓRKOWE SŁOWO….!!!!!!!!!!!!!

  • Jednak prawidłowo mówi się Elżbieto : „w cudzysłowie” { chodzi tu o słowo cudze}. Wyraz „słowo” odmienimy „w słowie” a nie : „w słowiu „. Pozdrawiam.

 3. Bardzo sie cieszymy, ze o.Adam brdzie znami w tym trudnym czasie postu,
  i nie szkodzi ze nie wiesz o co chodzi, potem sie dowiesz, moze za trzy lata.
  /tak mowil kiedys o.A/
  Boze Wszechmogacy blogoslaw o.Adama.

 4. ale nie mówimy: „w każdym bądź razie” tylko .. no właśnie, jak? 🙂 Co generalnie nie przeszkadza w komunikacji, ale chyba warto pamiętać. Co nie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.