Koniec Szustaka?

Czy już się wypalił?

 

 

Link do artykułu:  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/koniec_ojca_szustaka_357286.html

Co Wy o tym sądzicie?


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


3 myśli w temacie “Koniec Szustaka?

 1. A ja odkryłam księdza dopiero dzisiaj.. Gdzies tam migał mi ksiadz w mediach ale po raz pierwszy dowiedzialam sie o”wilkach dwoch”, o adwentowych, internetowych rekolekcjach itd. Ogladam i slucham od kilku godzin nieprzerwanie, placze i smieje sie na przemian… Dziękuje, Ojcze..! Tego mi było trzeba…!

 2. Dla mnie te codzienne filmiki Ojca są bardzo potrzebne. Moim zdaniem, teraz jest więcej o życiu i jego problemach (życia).
  Skoro są słuchacze, to się nie wypalił.

 3. Przeczytałam jeden z komentarzy pod tym artykułem i powtórzę za nim :” czemu miał ten artykuł służyć?”. Jakoś tak boli ten tytuł , bo przecież ekonomia Boża chyba nie polega na stałym wzroście słupka oglądalności.To wszystko żyje, przeobraża się.Pojawiła się Nowenna ….
  Jasne ,że te liczby odbiorców cieszą (i to bardzo) ale w tym wszystkim chyba nie o to do końca chodzi.Dla mnie ojciec ma taki charyzmat „uderzeniowy,”.Rozumiem przez to takie mocne wejście ze Słowem w utarte i martwe ścieżki myślenia, spostrzegania czy reagowania .To naprawdę niecodzienna i dla mnie super ważka sprawa chwycić świeżość spojrzenia na Słowo ,czy własne życie.Pojęcie nawrócenie samo się nasuwa.
  Może na początku Ojca działalności oglądalność była większa ale teraz ta oglądalność jest może „aktywniejsza”?Nie chodzi mi tylko o komentarze, chociaż też.Mam w swoim otoczeniu dwie, trzy osoby, które bardzo silnie przeżywają głoszone rekolekcje obserwując że zdziwieniem jak Słowo przenika i kształtuje na nowo ich życie.Naprawdę.
  Wyobraźnia podsuwa na tym etapie Ojca ewangelicznej pracy taki obraz siewcy ,który rzuca to ziarno w wielu kierunkach, bardzo obficie.Może nie ma w tym benedyktyńskiej dokładności ale jest hojność i dobre ziarno.
  Co będzie dalej to Bóg jedyny raczy wiedzieć.Ma ojciec wielu mądrych i życzliwych przyjaciół-na pewno doradzą.A już na pewno doradzi ojca serce Bogiem pełne.
  I co ojciec zdecyduje będzie dobrze.Naprawdę.Ja nam poczucie takiej witalności tego głoszenia, że czy to będzie jeden czy pięć odcinków-będzie ok.
  Tylko żeby ojciec nam nie padł w tych tropikach.Bo to wszystko ogromny wysiłek.
  Napisałabym więcej i mądrzej ale oczy się kleją.

  Dziękuję za serce , modlitwę i miłość do Boga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.