Lectio divina – Adam Szustak

O. Adam Szustak uczy lectio divina

https://www.youtube.com/watch?v=SR7Oeso2UOA

 

A tu inne podanie tej samej metody:

Nauczę cię modlitwy.
Prosty i genialny sposób.

Sprawdź teraz – Kliknij: [TUTAJ]

 

 

 

 

————————————————————-


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


7 myśli w temacie “Lectio divina – Adam Szustak

  1. Do Trinity.

    Każdy powinien znaleźć swoją drogę modlitwy. Ciebie w tej chwili pociąga takie bardziej mówienie do Boga i dobrze. Ale to trochę mało…. Może kiedyś pociągnie Cię czytanie Pisma Świętego. Ja przez wiele lat modliłam się taką techniką, że dużo mówiłam do Pana Boga, natomiast teraz po wielu latach dopiero dojrzewam do czytania Pisma Świętego, chcę nie tylko mówić, ale i słuchać, poznawać naprawdę kim On jest. Co do pół godziny, to chodzi, żeby było minimum 30 minut. Jak się modlisz to dopiero poznajesz Pana Boga i jest szansa, aby Go pokochać. Ja się modlę o wiele dłużej i nie zamierzam przestawać. Ojciec Adam ma rację i super to przedstawił, bardzo dobra konferencja.

  2. Jestem po kilku rekolekcjach Ignecjańskich i wiem że kiedy wejdę w więź z Bogiem to czas nie gra roli , 30 minut może być za mało,ale są takie chwile,że 30 minut bardzo się dłuży.Ważne,abym swój czas i siebie oddała Bogu i prosiła Ducha Świętego aby mnie prowadził.Wyciszenie się nie jest takie Łatwe,ale jest możliwe.Pan Jezus ,kiedy chciał rozmawiać ze Swoim Ojcem,szedł na pustynię i w inne miejsca ,daleko od zgiełku.Modlitwa to rozmowa z Bogiem a modlitwa poprzez Pismo Święte to mowa Boga do mnie,do mojej duszy i mojego serca .Tak to czuję .Pokój i dobro!

  3. Ja mam wrażenie,że uzdrowienie trędowatego było zasłonięte przed widzami, Jezus chciał aby uleczenie trędowatego zobaczyli kapłani,ponieważ oni nie chcieli uwierzyć,że Jest Mesjaszem na Którego cały czas czekali.U Boga wszystko jest możliwe!

  4. Pewnie się mylę i może ktoś uzna to za herezje ale :nie podoba mi sie to że mam sie modlić na czas np 30 min !!! (bo o.Adam tak kazał? ) Ja mówie bogu to co dyktuje mi serce ,to co mnie boli i cieszy ,co dla mnie wydaje sie ważne ,bo to w koncu ja z nim rozmawiam ! często zdaża sie że milczę bo nie mam nic do powiedzenia i czekam na jego słowa to fakt ,opowiadam mu (wiem że wie) ale to mnie boli i dotyka wieć czemu mam mu nie powiedzieć.Rozumiem że ma być to jakby rozmowa z kimś kogo kocham ale jakże często z kimś kogo kochałam po prostu milczeliśmy i rozumieliśmy się bez słów. rozmawiam też z moimi bliskimi zmarłymi na tej samej zasadzie … Czy to żle że nie siedzę z zegarkiem w reku ? toby dopiero było idiotyczne moim zdaniem !!!

    • Rozmowa to dialog,a mowisz ze rozmawiasz?! to w jaki sposob Bog Ci odpowiada? A zmarli krewni? Według mnie wkraczasz na bardzo sliski teren.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.