Modlitwa za o. Adama

Z całą pewnością osoba o. Adama i jego działalność wymaga Bożej ochrony. Polecam go waszym modlitwom.
Tu zaś (w komentarzach) proszę o zostawienie konkretnego znaku. Złóżcie dar modlitwy i napiszcie o tym – na świadectwo i zachętę dla innych.

Np:

Odmówiłam za o. Adama koronkę

Kasia

albo

Pościłem w jego intencji

R.

742 myśli w temacie “Modlitwa za o. Adama

 1. Dziękuję Bogu za to, że stworzył o. Adama, bo to ON, nikt inny, nam Adasia dał!
  Jestem po lekturze Judyty i Estery.. o Boże! Jak bardzo, bardzo potrzebowałam tych słów! Ojcze Adamie, jesteś naprawdę Wielki w tym co robisz. Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską…, bo pokój w sercu masz – sam to powiedziałeś w dniu Zesłana Ducha Świętego prawda? A wiem, też od Ciebie o.Adamie (i od Karola Sobczyka), że BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MA MOC! Ogromną moc! I dlatego niech Cię Pan błogosławi i strzeże…. AMEN – i niech tak się stanie

 2. Córka zachęciła mnie do słuchania o. Adama. Wspaniały człowiek, codziennie otwiera mi oczy na miłość Pana Boga do każdego człowieka i skłania do wnikania w głąb duszy. Brakowało mi tego bardzo. Serdeczne Bóg zapłać będę się za Ojca modliła.

 3. Dopiero odkrywam bogactwo nauk o. Adama. Już pozwoliły mi na głębsze przygotowanie się do Spowiedzi św.
  Proszę o Światło Ducha Świętego dla niego aby pomagał odnaleźć zagubionym ścieżki do Boga…

 4. Dziękuję za nauki i porady – pomogły mi przygotować się tak na serio do spowiedzi a także poskładać część mojego źycia. Bóg zapłać. Nieustaję w modlitwach za Ojca! Szczęść Boże!

 5. I ja Barbara /mama dwóch dorosłych synów/ dziekuję Bogu za o.Adama .Jaka szkoda,ze moi synowie nie słuchają tych i poprzednich rekolekcji.

 6. O. Adam Szustak , Kapłan otwarty, Mądry, życzliwy, empatyczny, pełen energii, humoru i poświęcenia. Kapłan na czasie. Nie boi się dawać świadectwa o Sobie, to na pewno motywuje innych do przełamania samego siebie. Mówi żywo, ciekawie, jest komunikatywny, przyjazny tembr głosu Nie ma czasu na nudę. Urozmaica Swoje nauki ilustracjami z wypraw ewanelizacyjnych. To jest super, zwłaszcza dla tych, którzy tam nie byli i może nie będą. Słucham z wielką chęcią, z zaintetesowaniem, uwielbiam te nauki. Tak dalej. Niech nikt i nic nie zniechęci Ojca do takiej pracy na niwie Bożej.
  Duchu Święty, Duchu Mądrości, prowadź o. Adama
  Duchu Święty, Duchu Światłości, nadal oświecaj o. Adama
  Duchu Święty, Duchu Czystości, uświęcaj o. Adama
  Duchu Święty, Duchu Mocy, umacniaj o. Adama.
  Szczęść Boże na drogach misyjnych.

 7. Ojcze Adamie dziękuję Panu Bogu za Ciebie, za Twoje powołanie. Jesteś Wielki. W dniu dzisiejszym udział we Mszy św. ofiarowałam w Twojej intencji. Niech Cię Bóg prowadzi i strzeże.

 8. ponad rok modle sie z o.Adamem i nie wyobrazam sobie bym nie modlila sie za o.Adama , naleze do rozy rorzancowej i codziennie wlanczam o.Adama ,ON tez modli sie za Nas

 9. Ojcze Adamie, dajesz życie…
  Na początku to jest jak rażenie jasnym piorunem Bożym. Potem pojawia się cienki, stały strumyk Żywego Boga w sercu, który uporczywie napiera. Słuchając nauk Ojca ten strumyk rośnie każdego dnia w siłę i wypiera śmierć z serca. Bycie w ciemności i bez Boga rozrywa serce i staje się niedotrzymania. Nie ma innej drogi jak płynąć strumieniem życia i dążyć aby stał się rzeką, jeziorem, morzem , oceanem Boga w moim sercu.
  Jestem wdzięczna i proszę Boga o opiekę Bożą dla Ojca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.