Oby ogarnął!

Wygłoszone podczas Wieczoru Pełnego Łaski w Krakowie.


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


3 myśli w temacie “Oby ogarnął!

  1. podobnie i było ze mną Ja Uwierzyłam że Bóg mnie Kocha że jestem Mimo Moich grzechów kochana i Chciana .3 lata temu przyjechał do mojego domu ksiądz Sławek wyznałam wszystkie moje grzechy z całego życia. Ale wcześniej nawet nie było mowy żeby ten ksiądz do mnie przyjechał…… Ale powiedziałam że jeśli ja coś znaczę dla Ciebie Boże musi przyjechać do mnie ten ksiądz…. Ksiądz był narzędziem w Ręku Boga bo przyjechał….co było nie do pomyślenia dla innych ..Moje życie pomału się zmieniało Wiedziałam że Bóg mnie Kocha a i ja nauczyłam się to znaczy On Sam Mi Dał Miłości .Wiem o czym Pan mówi i to jest Prawda Szerokiej Drogi życzę…….Iza

  2. panie Adamie,bardzo dużo radosci i pokoju wnoszą pana słowa,interpretacja Słowa Bożego.Pokazuje pan Boga jako kochającego tatusia,tak ok,ale objawienie Jana ,mnie szokuje i staram się raz lepiej raz gorzej widzieć Pana jak kochającego tate.Prosze o kilka zdań komentarza.poz .cieplutko.

  3. Sz.B
    Przychodzą do Ojca te różne ludzkie biedy.Czasami na spowolniałych nogach ,z obawą i nieśmiałością a czasami biegną z niecierpliwością bo ktoś zgodził się w końcu wysłuchać głęboko schowanej nędzy.Pewnie trudno słuchać i słuchać ,tłumaczyć i tłumaczyć ,rozumieć i rozumieć – wciąż od nowa i czasami bezradnie bo jedynie Bóg pomóc może.
    Ale niech sobie Ojciec zawsze pamięta ,że być wysłuchanym to czasami początek zupełnie nowej drogi,której pewnie Ojciec tu na ziemi nie jest w stanie być świadkiem ale w niebie to sobie ją zobaczy i się ucieszy.
    A teraz to tylko takie malutkie „dziękujemy”, że Ojciec zamiast spacerować po plaży i słuchać mew, słuchał w tym Gdańsku ludzi .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.