Pachnidła

Odcinki co tydzień w soboty.

 

1.1.O Pieśni nad pieśniami

1.2.O pachnidłach

1.3.O czarnej

1.4.O gołębiarstwie

1.5.O pewności


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


13 myśli w temacie “Pachnidła

 1. Do odcinka o rodzicach.
  Powinni to dawać jako bezpłatny dodatek przy odbiorze dowodu osobistego.
  Z klauzulą ,aby rodzice też posłuchali.😉

 2. Serce słuchając…milczy.Strasznie to trudne ale najpiękniejsze zadanie na świecie.
  Kiedyś znałam człowieka, który miał chyba takie Herodowe serce.Tyle rzeczy potrafił we mnie wysłuchać, tyle rzeczy ukrytych wydobyć.Tylko potem wykorzystał to do swoich celów i tyle go widziałam.To było bardzo niebezpieczne spotkanie.

 3. Hm, wydaje mi się że wiem o co chodzi ze „szczęką klaczy” z odcinka o gołębiarstwie. To koń bojowy – przystosowany do pracy w rydwanie. Taki koń był odważny, gryzł wrogów (stąd szczęka). Klacz bo ogiery źle znosiły klacze w rui – klacze były posłuszne. Taki koń był najcenniejszą rzeczą jaką mógł mieć wówczas facet. To tak jak by powiedzieć dziś do kobiety „jesteś dla mnie tak piękna i cenna niczym karabin AK-47 z magazynkiem pełnym naboi kiedy nacierają na mnie wrogie wojska – niezawodna, niezastąpiona, piękna a przy tym łagodna i miękka niczym gołębica” 😀

 4. To naprawdę niesamowite usłyszeć, że ponad tą całą prozaiczną krzątaniną unosi się tajemnica . Taka kobiecość to ciągle świeży owoc i zapach . Może posłać ojca słowa środowiskom tzw.feministek aby Tak właśnie pokochały siebie.

 5. I wyprowadził mnie Pan na wysoką górę i pokazał Ziemię. Była żyzna, piękna i szeroka.
  I przeklęłam się trochę tego ogromu piękna i bliskości gwiazd i tego oddalenia od wszystkiego co do tej pory znałam.
  I powiedział mi Pan: Ej, jak tak daleko wlazłaś to już zostań może i przestań się w końcu bać .I powiedziałam w sercu amen. I….

 6. Kiedyś, gdy mówiłam w podobny sposób, słyszałam komentarze typu – Jagoda ty znów bujasz w obłokach. Potem, gdy czytałam Hymn o Miłości św. Pawła czułam się jakby Bóg pochylał się nade mną i szeptał. „Tak córko, miałaś rację”.

 7. Wysłuchałam tego odcinka Pachnideł i miałam wrażenie jakby mi się mózg rozplątał. Prawie jak przewrót kopernikański.Może jest szansa, że ja się jeszcze nawrócę?Chociaż obiektywnie to w duszy i w sercu jest coraz trudniej.

 8. Dla uściślenia – wg innych źródeł – jest to odcinek pierwszy z szesnastu z sezonu 1 Pomarańczarni. Potem są jeszcze sezony 2,3 i 4 – każdy po ok 15 odcinków. Rozumiem, że jest to publiczna prezentacja materiałów które kiedyś były dostępne jako audiobooki.??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.