Plaster miodu – adwentowe słuchowiska, rekolekcje o. Adama Szustaka

Plaster miodu – Adwentowe rekolekcje o. Adama Szustaka w formie słuchowisk.

Facebookowa strona wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1490153771249016/

 

Odcinek 01: Zaproszenie:

0:00

Odcinek 02: Wprowadzenie:

0:00

Odcinek 03: Skrwawiona szmata

0:00

Odcinek 04: Omdlenia

0:00


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


122 myśli w temacie “Plaster miodu – adwentowe słuchowiska, rekolekcje o. Adama Szustaka

  1. otrzymuje wiadomosc o odsluchaniu plastra miodu ktorys raz z kolei,ale odcinkow nie da sie uruchomic. o co chodzi. moze wreszcie ktos sie tym zajmie i przestanie wysylac linki ktore nie dzialaja

  2. Szczesc Boze. Dziekuje Ojcze za Ciebie, ale i za ADMINA… Z miloscia modle sie za Was z imienia. Za papieza FRANCISZKA i wszystkich duchownych, dzieci nienarodzonychch etc. I dziekuje Adminowi, ze daje mi akurat to co mi potrzeba. Ty Adamie………….; mowisz taka prawde, ze to ze placzesz, ze nie wiesz, to jest po prostu ludzkie i normalne. Ja nie pamietam ile razy mowilam, podczas, kiedy bylam wdowa dla moich znajomych z problemami, pocieszalam, albo modlilam sie, powiedzialam im jedna / z wiara powiedz: Panie Jezu zrob to za mnie/ Spelnialo sie ich zyczenie. Ja mam full problemow. Placz, jesli potrzebujesz, smiej sie z wszystkimi i nie zapominaj o Duchu Swietym. I tobie i nam nie jest lekko. Ale Pan dodaje Ci sily i mocy. Ludzka natura, ale bez Ciebie i Admina byloby ciezej. To co z tego, ze akurat Bog daje mi kaznodziejskie slowa, ktore byly w adwencie, byc moze, ja tego potrzebuje. Bog z Toba, nie poddawaj sie kaznodzieju, Jestej darem bozym i rob jak najwiecej dopoki mozesz. Iwona Francja

  3. Bardzo potrzebne, bardzo trafne, świetne do słuchania i „trawienia” w nocy – nawet głębokiej – wszystkie plastry miodu. Godne polecenia dla wszystkich i w każdym wieku- już polecam moim znajomym. Szczęść Boże na dalsze głoszenie Ewangelii, którą od dziś będę próbować rozumieć!

  4. Piękne Bóg zapłać za wspólny czas duchowego przeżywania czasu Adwentu i Bożego Narodzenia. Dziękuję za piękne wyjaśnienie Słowa, Pisma Świętego. Za pomoc w trudnych naszych codziennych i sporadycznych problemach i wskazanie drogi ku Jezusowi.
    Osobiście do mnie najbardziej przemówił odcinek eMeSWu.
    Na Nowy Rok 2015 życzę błogosławieństwa Bożego, prowadzenia Ducha Św. i wszelkich potrzebnych darów i łask. Otaczam modlitwą Ojca i wszystkich Pomocników, prosząc o obfite owoce pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.