Plaster miodu – internetowe słuchowisko psalmowe – o. Adam Szustak komentuje psalmy

101

Psalm 101: Kiedyż do mnie przyjdziesz?

102

Psalm 102: Zawsze ten sam

103

Psalm 103: Łagodność Boga

104

Psalm 104: Część w całości

105

Psalm 105: Bóg pamięta


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

To konferencja, która całkowicie odrzuca w kąt starotestamentalną zasadę handlowania z Panem Bogiem. O. Adam Szustak na pierwszy plan wysuwa tutaj to, co mamy najcenniejsze, czyli... naszą relację z Bogiem, opartą na wolności.

Żeby Ci to pokazać, o. Adam Szustak sięga po historię Hioba i... niemal odwraca ją do góry nogami, ukazując nieznane dotąd spojrzenie.

Posłuchaj o. Adama Szustaka i zacznij nowy etap w swoim życiu - taki, który zaprowadzi Cię do wolności i bliskiej relacji z Bogiem.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

62 myśli w temacie “Plaster miodu – internetowe słuchowisko psalmowe – o. Adam Szustak komentuje psalmy

 1. Szczęść Boże. mam pytanie, gdzie mogę znależć dalszą część psalmów z komentarzem o. Adama od psalmu 73 i dalej. Dziękuje. Proszę o odpowiedż

 2. Jak czytałam sobie ten psalm tak z Jezusem w Ogrójcu,to naszło mnie takie myślenie -jaka ja jestem ciężka.To westchnienie o skrzydłach gołębicy i ta moja”waga ciężka”w myśleniu, w oskarżeniu,pompie i tłuszczu na sercu.
  Jezus marzył o wolności,o przestrzeni pustyni,a dał się wtłoczyć z krzyżem w ciasne uliczki Jerozolimy i ciasnotę serc i umysłów każdego z nas.
  Jezu aż nie wiem jak Ci dziękować za to ,że Chciałeś.To wszystko zupełnie mnie przerasta.Daj mi Jej serce , chcę się go uczyć ,bo wszystko inne to tylko namiastki życia.

 3. Serce niepewnie w kącie usiadło
  Z księżyca miękką poświatę skradło
  I się przykryło
  I rozmarzyło
  O Tym Jedynym i Ukochanym
  Tym Oblubieńcu wyczekiwanym
  Być tylko Jego i całkowicie
  I całkowicie tak przejść przez życie
  Tak wciąż od nowa
  Tak coraz głębiej
  Serce kiwaczek, piosnki łabędzie
  Ukołysane koniuszkiem dnia
  Cicho usnęło
  Więc ciszkie pa….

 4. Dla mnie ten komentarz to takie bardzo cenne wskazanie na konieczność a jednocześnie możliwość dojrzewania.Czasami całymi latami kręcimy się w kółko wokół tych samych boleści i bardzo brakuje nam takiego Spojrzenia, które może nas popchnąć dalej w życie .Pozostaje prosić o tę prawdę nasiąkniętą miłością a ojcu podziękować za kolejne dobre słowa.

 5. W sobotę miałam taki bardzo trudny-brudny dzień.Nie wiadomo kiedy wślizgnęło się jakieś wredne licho i z niewiadomo czego zaczęły się pojawiać coraz twardsze słowa, jakoś zasklepione szczeliny w relacjach znowu zaczęły pękać, a ja czułam, że po prostu nie mam siły być dobra.Im bardziej zbliżał się wieczór ,tym bardziej stawałam się wredna i zgorzkniała.Raniłam słowem i sądem. Rano posłuchałam sobie tego 30 psalmu i poczułam się jak owca prowadzona na sznurku pokory.
  Dobrze, że w kościele był ksiądz w konfesjonale.
  bee…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.