Plaster miodu. O słodyczy Boga – rekolekcje wielkopostne 2015

Plaster miodu. O słodyczy Boga to rekolekcje wielkopostne wygłoszone przez o. Adama Szustaka w Bazylice Mariackiej w Krakowie – 22-25 marca 2015.

01. Wszyscy jesteśmy Grekami

0:00

02. Trędowata wiara

0:00

03. Dotyk

0:00

04. Harfy na topolach

0:00

05. Ster i świnie

0:00

06. Pełna gracji

0:00

07. Zakochani na piasku

0:00

08. O Józefie

0:00

09. Uwierająca perła

0:00


Plaster miodu (na płycie)

plaster-miodu-szustakSpełnia się marzenie wielu… Mamy nowy audiobook o. Adama Szustaka. Wszystkie odcinki Adwentowego Plastra Miodu masz teraz na płycie. Kliknij i kup teraz: http://bit.ly/plaster-na-plycie

„Plaster miodu” to zapis rekolekcji internetowych wygłoszonych przez o. Adama Szustaka OP w Adwencie 2014 roku. Rekolekcji zupełnie innych niż wszystkie, które wygłosił do tej pory.

Zgromadziły ponad 70 tysięcy słuchaczy z każdego zakątka świata, którzy codziennie wieczorem przez miesiąc zasiadali z kubkiem gorącej herbaty z miodem do czytania Biblii i wspólnej modlitwy.

Wszystkich odcinków wysłuchano grubo ponad milion razy. Słowo – po raz kolejny – okazało się żywe i skuteczne, przenikające do szpiku kości. Okazało się, że ciągle ma moc uzdrawiać, wydobywać z ciemności, oczyszczać i zasklepiać rany, dawać nadzieję i prowadzić do zbawienia.

Okazało się, że jest jak plaster miodu. Jeśli tylko chcesz, właśnie takie będzie i dla Ciebie. Posłuchaj.
Kliknij i kup teraz: http://bit.ly/plaster-na-plycie


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


4 myśli w temacie “Plaster miodu. O słodyczy Boga – rekolekcje wielkopostne 2015

  1. Mam takie przemyślenie po pierwszym nagraniu- milosc ojca z natury jest warunkowa tak jestesmy stworzeni musimy na nią zasłużyć. Milosc matki jest bezwarunkowa nie można na nią zasłużyć. Stad próba handlowania z Bogiem Ojcem kochaj mnie bo tak sie staram.

  2. Jak słucham Cię O. Adamie to zaczynam pragnąć Boga. Pobudza się we mnie to uśpione pragnienie…Doświadczam go…Pragnę go doświadczyć…Rodzi się we mnie ta gotowość…Chce iść tylko za nim, jego drogami…Wszystko inne staje się nieważne…Nie jestem w stanie opisać tego słowami…to potężna moc, prawda, szczerość…która emanuje z Ciebie i głoszonego przez Ciebie słowa i przelewa się na nas…jego słuchaczy. Ojcze jesteś moim GuRU, tak o Tobie mówię do tych, którzy Cię jeszcze nie znają lub Cię nie słyszeli. Kolejny raz spotykam Cię w Krakowie O. Adamie w moim życiu, jak mam kolejny raz wszystko jak Ty to mówisz ,,rozsypane” ale teraz to już naprawdę mega wszystko i Ty mnie teraz krzepisz swoim słowem, bo uświadamiasz mi, że nie mam się czego bać…mam tylko JEMU zawierzyć, a ON mnie trzyma;) ON jest ze mną właśnie w tej rozsypce…ON siedzi teraz ze mną i pisze do mnie na piasku…Jak dobrze, że Ty jesteś Ojcze Adamie, że mi to uświadamiasz i otwierasz oczy na tę prawdę. TRWAJ OJCZE ADAMIE! bo dzięki Tobie Ja trwam, my trwamy!!!! Dziękuję, że jesteś tam gdzie jesteś. Modlę się za Ciebie:) Magdalena z Krakowa

  3. Ojcze Adamie – od 3 tygodni słucham Twoich rekolekcji, bieżących i zeszłorocznych, w każdym wolnym czasie. Te nauki pozwoliły mi ujrzeć wiele zdarzeń i sytuacji z mojego życia w nowym świetle, w świetle miłości Chrystusa. Dziękuję ojcu za radość i nadzieję. Szczęść Boże. Maria

  4. Niesamowite są te rekolekcje,Dziękuje Bogu za O.Adama,Wiele pytań znajduje odpowiedz,i wyjaśnia jak spojrzeć na szereg zdarzeń w życiu.Bardzo mi to pomogło.Bóg zapłać.Czekam na następne z niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.