Straszne rekolekcje 2

 

11.TĘSKNOTA

12.CO ZROBIĆ KIEDY BĘDZIE KONIEC ŚWIATA?

13.PRZEKLĘTY FIGOWIEC

14.RACHUNEK SUMIENIA

15.O CO NAPRAWDĘ CHODZI W SPOWIEDZI


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


4 myśli w temacie “Straszne rekolekcje 2

 1. Piękna mowa, ale ile w tym prawdy a ile domysłów. Zachwytów och i ach z każdej strony i wszyscy wierzą, że to tak właśnie trzeba odczytać.
  Gdyby to było „Biblia wg Szustaka” to by tak nie bolało, ale to jest jest podróż, piękna podróż, tyle tylko czy kierunek dobry.
  Wszyscy pragną dotrzeć do tego samego celu i dlatego każdy samodzielnie decyduje czy „Podróż z Szustakiem” ma dobry kierunek, bo na pewno jest piękna.

 2. Pytanie do montażysty filmików z rekolekcjami: chodzi mi o czołówkę –
  to jest wstęp gdy pojawiają się muzyczka, wyświetla się napis „STRASZNE REKOLEKCJE 2”, pojawia się dymek z lewej na prawą, pojawia się krzesło, a następnie jakieś białe linie migną na chwilkę z charakterystycznym dźwiękiem jakby zakłócenia.
  Dlaczego w drugim odcinku Strasznych Rekolekcji 2, w czołówce na początku i na końcu – po tym jak „białe linie migną na chwilkę z charakterystycznym dźwiękiem jakby zakłócenia” – pojawia się migawka z której składa się słowo SZATANA. Dotyczy to również czołówki w trzecim i czwartym odcinku ale tylko na zakończenie.

  Czemu to ma służyć?

 3. Czy dobrze rozumiem….drzewo życia po grzechu pierworodnym stał się drzewem krzyża? Przed grzechem pierwszych ludzi drzewo to było drzewem obecności i Boga i jego błogosławieństwa? Czy już przed grzechem było to drzewo krzyża?
  Dziękuję z góry za wyjaśnienie.
  Z Panem Bogiem.

 4. proszę wyrzucić slowo /\ straszny/ bo ono do nie niczego nie pasuje a w słowo strasznie zastąpi ojciec/ bardzo/ bo b bardzo dzwoni w uszach ,kiedy niepotrzebnie wstawiane jest to słowo.Bardzo lubię ojca sluchać i wiele dobrego wyciągam z każdego kazania pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.