Szustak: Placki z rodzynkami

Mówią, że Eucharystia to uczta zastawiona na dwóch stołach. Na jednym ze stołów Bóg zostawił nam Ciało i Krew swojego Syna, dzięki któremu możemy żyć i to aż na wieki. Na drugim przyrządził zaś dla nas smakowite dania swojego Słowa. Skoro uczta i jedzenie, to bez smaków się nie obejdzie.

szustak-placki-z-rodzynkamiTe nagrania to zaproszenie do rozsmakowania się w Słowie Bożym, to zaproszenie do stołu, gdzie bogactwo zapachów i smaków może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy albo i utratę przytomności.

Kliknij i kup: http://adamszustak.pl/placki-z-rodzynkami

Płyta „Placki z rodzynkami” jest zapisem rekolekcji wielkopostnych, które o. Adam głosił w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu oraz we wrocławskim duszpasterstwie akademickim „Maciejówka” w 2012 roku.

Adam Szustak OP – dominikanin, były duszpasterz duszpasterstwa akademickiego „Beczka” w Krakowie, obecnie – kaznodzieja wędrowny. Głoszenie o. Adama Szustaka wyróżnia się otwartością na współczesność, dzięki czemu trafia ono zarówno do osób utwierdzonych w swej wierze, jak i do tych, którzy borykają się z wątpliwościami.

Kliknij i kup: http://adamszustak.pl/placki-z-rodzynkami


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.