Vlog Niecodzienny

Niecodzienny vlog – we wtorki, czwartki i niedziele.

1.Osiem lat, czyli da się!

 

2.Nie bądź KWOKA!

3.IDŹ DO LUDZI, czyli jajka w Dubaju

4.Byłem żulem

5.Jak sobie poradzić z SAMOTNOŚCIĄ?


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


146 myśli w temacie “Vlog Niecodzienny

 1. Ojcze Adamie.
  a jak zaakceptowac fakt,ze pan Bog obdarza mnostwem dzieci ludzi,ktorzy nie potrafia im zapewnic milosci oraz tyego ,co dziecko potrzebuje do normalnego rozwoju,poniewaz sami zyja poza marginesem spolecznym mowiac najprosciej sa rodzina patologiczna?

 2. Ojcze Adamie – Kocham Cię i dziękuję za te wszystkie słowa, które pokrzepiają i dodają wiary, ale też czasem dają porządnego kopniaka. Nie wiem, jak Ty to robisz, ale poruszasz tematy, które akurat w danym momencie mnie nurtują. DZIĘKUJĘ.

 3. +
  z Miłością
  Witaj 6 i 6 co znaczy: witaj Adamie Szustaku
  Tak szczerze to po 3 latach już mi chyba przeszło i nie chcę Ci specjalnie już ani nawkładać, ani nawymyślać… ani zbić na kwaśne jabłko. Można by rzec nawet, że Ci się Biały Batmanie po prostu upiekło 🙂
  Jak to jest? jak to jest, że człowiek (6 🙂 ) wypali drugiemu głupotę w stylu: „Tak – więc nie jesteś wcale chrześcijaninem” (taką tautologię – w sumie – nic poza emocjami nie rozwalającą)… i zburzy wszystko… tak, że z wiary drugiego nie pozostanie nawet kamień na kamieniu. Jak to jest, że dziś byś tego raczej tak nie powiedział, a wtedy powiedziałeś mojemu synowi.
  Jak to jest, że dziś jestem Ci wdzięczny… że uczę – nie nie uczę, raczej jestem tylko obecnym świadkiem i pomagam synowi w powrocie do wiary.
  Dostałem stokroć (a może i tysiąckroć) więcej niż mógłbym mieć nadzieję otrzymać, więcej niż mogło przynieść każde inne rozwiązanie… dostałem ponownie czas, który wcześniej – jak się już zdawało na zawsze – utraciłem.
  Ja popełniłem setki błędów, Ty (jak jestem głęboko przekonany) dołożyłeś kolejny… a Bóg wyprowadził z tego dobro… Dobro, którego bez mojego i Twojego (powiem naszego wspólnego oślego postępowania) by nie było. Jedyna rzecz, która nam dwu osłom się tu konkretnie udała to – PRAGNIENIE.
  Pragnienie by pomóc człowiekowi.
  Więc Ci dziękuję
  +
  z Miłością
  Korim

 4. Dziekuje Ci ojcze Adamie,bo od rekolekcji z Toba zaczela sie moja przygoda z Pismen Swietym , a wiec i odnowa zycia.Czytam je ,przepisuja,ucze sie na pamiec i ciagle mi malo.Po prostu je pokochalam.Wiem,ze to dopiero poczatek nowej drogi z Panem Jezusem.Twoje konferencje sa stale zrodlem nowej inspiracji do modlitwy.Uwierzylam, ze Pan Jezus przyszedl powolac nie sprawiedliwych ale grzesznikow i jakze jestem Mu za to wdzieczna.

 5. Ojcze Adamie, a co jak nie można zostać matką?? Mimo, że bardzo się tego pragnie, a Bóg nie słucha????

 6. Dziękuję ojcze Adamie za piękne słowa, widoki i modlitwy. Uwielbiam ojca słuchać, co ma też wpływ na mój rozwój duchowy. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem!

 7. moim marzeniem jest Ziemia Święta,kiedy usłyszałam ,że będzie ojciec właśnie tam i będziemy mogli chociaż tak zobaczyć te święte miejsca bardzo się ucieszyłam ,dziękuję bardzo,szczęść Boże,dużo błogosławieństwa Teresa

 8. Ojcze Adamie, stokrotne dzięki za te 100 Niecodziennych Vlogów. Dane mi było być parę lat temu w Ziemi Świętej. Byłam wtedy pogrążona w rozpaczy ze względu na stratę najdroższej mi osoby. Dzięki obecnym Twoim vlogom odkrywam cuda tej Ziemi na nowo….Dziękuję i serdecznie życzę dalszej szczęśliwej wędrówki przez cały świat do ludzkich serc.

 9. Ojcze, dobrze że otwierasz się na łaskę „dobrego słuchu”, powodzenia w codziennej posłudze. Uproś i dla nas taką łaskę. Chwała Panu że Jesteś!

 10. Szczęść Boże!
  Będę tęsknić ale wiem z doświadczenia, że taki czas jest bardzo w życiu potrzebny. Całym sercem życzę owocnego czasu i tego wszystkiego co na ten czas będzie potrzebne – więcej Boga i łaskę wiary 🙂 i nam słuchaczo-oglądaczom i Tobie Ojcze Adamie +
  Bożena 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.