Vlog Niecodzienny

Niecodzienny vlog – we wtorki, czwartki i niedziele.

1.Osiem lat, czyli da się!

 

2.Nie bądź KWOKA!

3.IDŹ DO LUDZI, czyli jajka w Dubaju

4.Byłem żulem

5.Jak sobie poradzić z SAMOTNOŚCIĄ?


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


146 myśli w temacie “Vlog Niecodzienny

 1. Ojcze Adamie.
  Jest tu u Ciebie młodzieżowo i luzacko. Wierzę, że młodzi ludzie wolą słuchać Ciebie niż sztywnych kazań w swoich kościołach. Jest pięknie.
  Mam tylko ogromną prośbę. Być może znasz Księgę Prawdy i orędzia na czasy ostateczne i je odrzuciłeś. Zwróć uwagę, że papież Franciszek już rozpoczął w jawny sposób rozwalać naszą Matkę, czyli Kościół Katolicki. Zmiana w modlitwie Ojcze Nasz to początek przepowiedzianych zmian w liturgii, która doprowadzi do wyrzucenia Jezusa i naszych tabernakulów!!! Proszę Cię nie zamykaj się na te orędzia. Nawet, jak nie wierzysz teraz, obserwuj co się dzieje wokół nas. Masz ogromne wsparcie modlitewne ludzi, którzy Cię słuchają. Wierzę, że wydasz dobre owoce i nie przyjmiesz znamienia bestii na rękę ani na czoło.
  Z Panem Bogiem.

 2. Słyszałem, że po oglądnięciu filmu ‚Kler’ zdecydował ojciec, że wyrusza na pokutę za grzechy swoje i kościoła na pieszą pielgrzymkę do Jerozolimy, w kwietniu. A dlaczego nie w zimie? A kto zapłaci za tą wycieczkę? I komu to ma służyć? Nie woli ojciec pomóc na przykład w hospicjum w tym czasie, a pieniądze na wycieczkę przeznaczyć na ofiary pedofilii? A może napisałby ksiądz coś nt. Radia Maryja do Watykanu w formie listu otwartego, żeby może jednak coś z tym fantem zrobili, co? Film ‚Kler’ jest o hipokryzji kościoła i może ma pan dobre intencje, ale wpisuje się ojciec w ten trend.

  • Żyję na tym świecie ponad 60 lat i widziałem bardzo wielu złych ludzi w kościele. Trudno się z tym pogodzić, trudno okazać im miłosierdzie; również sobie. Ale do puki twoje serce będzie wypełniała gorycz i żal do innych (i siebie) nie posuniesz się do przodu ani o krok. Co do ojca Adama, to określił z czym pójdzie; w Polsce może liczyć na swoją sławę i gościnę u fanów, ale czy wiesz jak traktują sąsiedzi Izraela pielgrzymów. Tam ta pokuta będzie bardzo ciężka. Ja bym się na nią nie odważył a TY.
   Swoją drogą ciekawe jak ojciec Adam wróci bo z pieczątką Izraela w paszporcie to sąsiedzi go już nie przepuszczą – pozostaje samolot.

 3. Ojcze pomóż. Siostra mojego męża robi wszystko, aby skłócić mnie z męża rodziną, rodzicami i kuzynami. Ciągle szuka powodu do kłótni i sprzeczki. Osacza mnie swoją osobą. Próbuje narzucać swoje zdanie. Moja teściowa wie, że tak jest, ale boi się reagować, bo boi się, że ta ją zwyzywa i wyrzuci z domu. Rozmawiałam z mężem, ale on mówi, żebym się od niej „odcięła”. ale jak mam to zrobić, kiedy spotykamy się na obiadach, urodzinach dzieci Poza tym nie chcę zrywać kontaktu z teściami. Nie wiem, co robić.

 4. Mój mąż jest uzależniony od pornografii. Probowalam juz wielu metod, próśb i gróźb i nic nie pomaga. Modlę się za niego codziennie. Co jeszcze mogłabym zrobić, aby z tym skończył? Jestem na skraju nerwowego wyczerpania i czuję, że nasze małżeństwo się konczy. Ojcze błagam pomóż. Co jeszcze mogę dla niego zrobić??? !!!!

  • Jest wspólnota anonimowych seksoholików. Można znaleźć w Internecie. ale jak sam nie zechce to nie wiele się da zrobić. Pzdr.

 5. pytanie mam?
  Jezus powiedział,że trzeba być gorącym, Więc czemu słychać tylko dobre i miłe dla ucha słowa. wiem,że Bóg wybacza i kocha, ale też jak każdy dobry Ojciec jest surowy i karci gdy robimy żle ( odpokutować trzeba ), ale Jezus sam mówi ze nie każdy z nas dostąpi zaszczytu obcowania z nim.
  AAAA i jeszcze jedno co to znaczy lewa ręka Boga.
  Dziękuję i mam nadzieję, że pytanie jest zrozumiałe.
  Swoją drogą świetna robota.

 6. do Vloga 169.
  No i wypruł sobie serce!!!!
  Jak ja Ciebie rozumiem Ojcze Adamie, też tak czasem mam.
  Serce jest wielką tajemnicą,Jezus jest jedyny!!!!
  LUDZKOŚĆ PRZYTULIĆ DO ŁONA!
  Pozdrawiam, bądź sobą i trwaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.