Wielka ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza

Nowy audiobook o. Adama Szustaka

Odkryj kształt swojej duszy. Zacznij robić to, do czego zostałeś stworzony.

Dzięki temu nagraniu:

 • pojmiesz to, jak stać się odpowiedzialnym za siebie samego
 • dostaniesz pomoc, dzięki której poznasz i precyzyjnie nazwiesz wiedzę o osobistych swoich talentach i umiejętnościach
 • znajdziesz to, czemu oddałeś serce i co tak naprawdę powinieneś robić
 • zrozumiesz najważniejszą, pochodzącą od Stwórcy właściwość swojej duszy
 • odkryjesz swoje „momenty mocy”
 • poznasz swoje prawdziwe imię i dowiesz się, kim jesteś

Seria „Jestem legendą” to cykl samodzielnych tematów skupionych wokół wybranych bohaterów Starego Testamentu. Każda z części przedstawia inną postać i odnosi jej doświadczenie do życia współczesnego człowieka.

Seria ma za zadanie ukazać ponadczasową wartość zasad, jakimi kierowali się wielcy z kart Biblii oraz bezcenne lekcje, które wypływają z nich dla człowieka XXI wieku.

 KLIKNIJ: http://adamszustak.pl/wielka-ryba 

 

 KLIKNIJ: http://adamszustak.pl/wielka-ryba 


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


6 myśli w temacie “Wielka ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza

 1. W dniu dzisiejszym wróciłem z 3 dniowych rekolekcji w Leeds. Dla mnie właśnie 13.09.2015 jest datą która odrodziła mnie na nowo. Również dzisiaj obejrzałem świadectwo O. Adama, wystarczy się wsłuchać, że to czyste i dosadne wyznanie osoby przez którą przemawia Duch Święty. Osoby pozbawionej pychy i wypełnionej wiedzą i mądrością przez Boga. Nie potrafię tego jeszcze wytłumaczyć czego doznałem, gdyż nawet znalazłem się na rekolekcjach z których zrezygnowałem ze względów finansowych tylko dlatego że chwilę wcześniej jakiś mężczyzna zadzwonił do organizatorki i pokrył wszystkie koszty pobytu i noclegów dla osoby, której nie byłoby stać na przyjazd…
  Na rekolekcjach wydarzyło się wszystko to co miało się wydarzyć i ja to wiem. O. Adam odpowiedział na pytanie, na które nie potrafiłem znaleźć przez ostatnie kilka lat odpowiedzi, a którego nie zdążyłem nawet zadać! Odpowiedź którą usłyszałem była ostatnią, na sam koniec rekolekcji i wywróciła ona do góry nogami wszystkie moje dotychczasowe plany i działania. Nie chcę bić piany bo z natury jestem od tego daleki. Pragnę O. Adamowi tylko podziękować i życzyć dużo sił aby Duch Święty nigdy w nim nie osłabł i wypełniał go całego. A ja, cóż – tak wiele napsułem (mimo szczerych chęci) w moim życiu sobie i moim bliskim, że postaram się już więcej nie „kombinować” i poddać się woli Boga, która jest jedyną słuszną drogą i dopiero teraz to do mnie dotarło i zdałem sobie z tego tak naprawdę sprawę. To takie moje małe świadectwo.
  Pozdrawiam, dziękuję i z Bogiem 🙂

 2. Płyta chyba źle nagrana. Przykładowo CD1 3 część, według opakowania ma 19:33, a realnie 18:25 i głos w pewnym momencie urywa się.

  Jest gdzieś cała wersja?

 3. Kolejne, jeszcze głębsze i bogatsze spojrzenie o. Adama Szustaka na GENIALNĄ ks.Tobiasza. Już myślałam, że na jej temat ojciec dotychczas powiedział wszystko, a okazało się, że gdzie tam!;) Jeśli tak dalej pójdzie, to ta księga stanie się dla chrześcijan naprawdę życiową przewodniczką po zawiłych drogach do poznania siebie, relacji rodzinnych i damsko- męskich, a przede wszystkim- do tego, co autor (Bóg) miał na myśli;)
  Plus oczywiście Adam i Ewa- nowa interpretacja- dla mnie rewelka!
  Jestem w trakcie robienia ćwiczeń, na pewno pomogą, bo są bardzo logicznie przygotowane. Ale wypisać 40 sweet spotów to naprawę będzie wyczyn!
  Polecam „Wielką Rybę” i życzę wszystkim, i sobie też, odpowiedzialności;)

 4. trudno mi coś napisać na temat Wielkiej Ryby gdyz nabyłem ją drogą kupna sprzedaży wczoraj tj 15.10.2014 samo wydanie i jakość ocenia na bardzo dobre. i nie moge się doczekac spotkania z o. Szustakiem w Szczecinie ze stronu wim że bedzie u nas 26-27 na rekolekcjach

 5. Jak zawsze w sedno :). Połączenie Mocy Słowa Boga (tekstów biblijnych) z współczesnym spojrzeniem człowieka idącego na całość. Myślę, że i moje życie jest wystarczająco ważne żeby je poważnie traktować (czytaj iść na całość, odpowiadać sobie i światu prosto „tak-nie”) a czuję, że ta droga mi odpowiada.
  Słuchając doświadczam zaskoczenia… jak zwykle u Szustaka 🙂
  Nowe spojrzenie na „stare prawdy” plus niezła porcja osadzania w klimacie czasów oraz doza współczesnych inspiracji. Powala prostota ujęcia i bliskość Boga. Łapie się na tym, że po prostu wystarczy uwierzyć czy raczej powiedzieć „chcę uwierzyć” a ja robię to rzadziej niż mi się wydawało. Za to i wszystko inne na co nie ma miejsca w tej chwili dziękuję Ojcu – bratu Szustakowi. Dziękuję Panu Bogu, że nam prostaczkom objaśnia Pisma.

 6. Witam,
  Dziękuję za wszystkie dotychczasowe projekty. Poszukuję ” Wielka ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza” w wersji mp3 do zakupu i natychmiastowego pobrania (szybki i wygodny sposób szczególnie przebywając na emigracji).

  Pozdrawiam serdecznie// Sylwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.