Zbiór kazań i konferencji

Przed Wami kilka konferencji, żebyście mogli sobie czegoś posłuchać podczas tego tygodnia – właśnie odbywa się Pielgrzymka Dominikańska, więc nowości raczej nie będzie.

 

 

1.Czystość z odzysku (Łomża – Debaty walentynkowe – luty 2014)

2.Ślub w dolinie kości (Góra św. Anny – Weekend Pełen Łaski – maj 2015)

3.Miłość, szmaragd i krokodyl, czyli o miłości na opak (Warszawa – Laboratorium miłości – listopad 2013)


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


1 myśl w temacie “Zbiór kazań i konferencji

  1. Szczęść Boże
    Zawsze uważałam księgę Ozeasza za bardzo swoją.To wcale nie jest łatwo identyfikować się z jej treścią ,choć jest w niej jak słyszeliśmy tyle piękna. Nie potrafię wszystkich myśli , które się we mnie odezwały tutaj przedstawić, bo się wstydzę . Chciałabym jednak potwierdzić, jak niezwykle istotna jest wiara w to, że w zbudowanym na Bożych zasadach związku, mimo całej zagmatwanej przeszłości możemy stworzyć najpiękniejszą relację.Mi gdzieś zabrakło tej wiary i lata całe borykałam się z poczuciem winy, które zamieniało posłuszeństwo w niewolnictwo, zabierało zdrowy osąd wielu sytuacjom, było też swoistym szarym kątem ,do którego uciekałam przed konfrontacją i podjęciem wysiłku walki o jakość naszego związku.
    Powinno się puszczać te konferencje na naukach przedmałżeńskich- dotyczą rzeczywistych problemów tylu ludzi. Z zupełnie innymi siłami startuje się w zawodach ,gdzie możemy zdobyć najwyższą nagrodę ,a z innymi w zawodach, w których myślimy,że złoto na pewno nie dla nas.” Jestem czarna ale piękna ” to pigułka na zdrowe serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.