Adam Szustak OP

adam-szustakAdam Szustak OP jest rekolekcjonistą gotowym głosić Ewangelię wszystkim i wszędzie.

O. Adam Szustak OP urodził się 20 lipca 1978 r. w Myszkowie. Do zakonu dominikanów wstąpił w 1999 r. Pierwsze śluby zakonne złożył 18 sierpnia 2000 r. a wieczyste 18 kwietnia 2004 r. Święcenia kapłańskie w Zakonie Braci Kaznodziejów przyjął 4 grudnia 2004 r. Był m.in. duszpasterzem akademickim DA „Beczka” w Krakowie. Autor kilkunastu książek i audiobooków. Aktualnie (2014) mieszka w klasztorze w Łodzi, jeśli oczywiście nie jest akurat w drodze.

A często jest.

 

245 myśli w temacie “Adam Szustak OP

 1. bardzo prosze o pomoc w kontakcie z O. Adamem. pragnę poprosic Go o pomoc w zachecaniu ludzi do rejestrowania sie jako dawcy szpiku. Można uratowac komus zycie, wielu na całym swiecie oczekuje, ze znajdzie sie Ktoś, kto podaruje mu Zycie…

 2. Z modlitwą, postem oraz intencją całodzienną i Eucharystyczną w ten szczególny jutrzejszy dla Ojca dzień . Niech Chrystus umacnia i odnawia udzielając wszelkich łask i darów na dalszej drodze życia.
  🙏
  Pozdrawiam serdecznie

 3. Drogi Ojcze Adamie Szustaku
  Tak to bywa w życiu, że czasem jedno odkrycie własnych poglądów pokazuje jak bardzo jesteśmy naiwni, głupi, pokręceni, albo po prostu szkodliwi dla Polski. Proszę wybrać właściwe.
  To oczywiście nie deprecjonuje Ojca konferencji, wykładów; ale cień pozostaje.
  Andrzej Adamczyk
  Częstochowa
  17.02.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.