Dobranocka

 

Karaluchy pod poduchy

6.Pucybut

Karaluchy pod poduchy

7.Skok na tacę

Karaluchy pod poduchy

8.Malowany koń

Karaluchy pod poduchy

9.Derwisz

Karaluchy pod poduchy

10.Płatek śniegu


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba

zezwól, by twój program pocztowy wyświetlił grafikę - zobaczysz więcej

To konferencja, która całkowicie odrzuca w kąt starotestamentalną zasadę handlowania z Panem Bogiem. O. Adam Szustak na pierwszy plan wysuwa tutaj to, co mamy najcenniejsze, czyli... naszą relację z Bogiem, opartą na wolności.

Żeby Ci to pokazać, o. Adam Szustak sięga po historię Hioba i... niemal odwraca ją do góry nogami, ukazując nieznane dotąd spojrzenie.

Posłuchaj o. Adama Szustaka i zacznij nowy etap w swoim życiu - taki, który zaprowadzi Cię do wolności i bliskiej relacji z Bogiem.

Kliknij i wejdź do Klubu Książki TOLLE [kliknij tutaj]

126 myśli w temacie “Dobranocka

  1. Ojcze Adamie. Niesamowite są te opowiadania. Proste słowa tworzą niepowtarzalny klimat Bożej Mądrości. Wielkie dzięki za wszystko. Niech Ojca Bóg prowadzi i nie ważne czy pieszo czy w łodzi 😊

  2. Ojcze, ojcze- nawet ojciec nie wie jak czasami potrzeba tego powiadomienia na ekraniku.
    Tyle trudnych rzeczy ostatnio się przez życie przewija a tu jestem sobie nie najmocniejszą, nie najmądrzejszą i nie najpiękniejszą ktosią, która sobie siada, nie gada ,tylko słucha jak jej mówi do ucha głos z serca wyjęty, miłością przesiąknięty i taki bliski.
    Ta ojca upartość na szukanie i trwanie ,to ostatnio mój stały kawałek lądu ,na którym odpoczywam i nabieram sił aby dalej walczyć.
    W głowie mam Sitko z dziurami ale przez to przynajmniej każdego dnia słucham ojca słów „na nowo” i się nie nudzę..a Pan Bóg robi swoje…

  3. Trochę smutno… ale to całe ciepło i mądrość które ojciec przekazał w tak genialnie prosty sposób już nie dadzą rady wyjść z serca, bo do niego przeniknęły.😃

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.