Jednym słowem


Internetowe rekolekcje wielkopostne. Nowe odcinki codziennie rano – oprócz niedziel.

1.Proch

2.Pył

3.Popiół 

4.Ziemia

5.Serce


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


38 myśli w temacie “Jednym słowem

 1. Bardzo się cieszę,że mogę słuchać Ojca Adama. Nigdy nie przypuszczałam, że Bóg tak kocha każdego człowieka, jak nam przypomina ojciec Adam. Nie jesteś sam Bóg cię kocha i czeka na ciebie. Ile bym dała, żeby ludzie u nas w parafii mogli słuchać takich kazań jest tyle zagubionych, poranionych Ojcze Adamie Bóg zapłać.

 2. Do tej pory raczej uważałam Boga za bardzo surowego, potężnego, wymagającego i „mało ziemskiego” Ojca.Zapewne do tego obrazu przyczynili się w dużej mierze księża z ich homiliami , razem z Episkopatem i listami duszpasterskimi, które wciskały człowieka w podłogę. Jakże bliższy i bardziej zrozumiały jest Bóg dzięki Twoim słowom. Umiesz tłumaczyć najlepszym sposobem – posługujesz się oryginalnym zapisem. Lecz aby tak tłumaczyć trzeba znać perfekt grecki, łaciński i hebrajski.Dlaczego takie płytkie słowa polskie.np. „idź precz szatanie” a tłumacząc dosłownie „stań za mną”. Zasadnicza różnica, która prostuje myślenie. Twoje słowa obrazują Twoją pasję której na imię Biblia. No i ten wspaniały język, trafiający do wszystkich młodych i nieco, a nawet bardziej starszych bez nadęcia, dłużyzn, konkretny,zrozumiały. Ojcze Adamie jesteś bardzo, bardzo,bardzo dobrym kapłanem. Myślę, (ponieważ jestem już w średnim wieku) że Twoi Rodzice są z Ciebie bardzo dumni. Zofia

 3. Słucham Szustaka od roku. I jestem pod wielkim wrażeniem
  Chciałabym mieć taką łaskę interpretowania biblii i w ten sposób jej rozumienia.
  Fantastycznie Adamie, ze jesteś.

 4. Niemowlę to nie prawie nic nie wie, tylko nic.
  Zaczyna żyć i to rodzice za nie wszystko”wiedzą”.
  Te pytania zależą pewnie od charakteru dziecka ale też od jego poczucia bezpieczeństwa i poczucia (a dzieci to czują) ,że rodzic słucha i ma co najmniej anielską cierpliwość.
  Czasem trudno sobie przypomnieć ,że Bóg jest takim Kimś od słuchania.I człowiek zaczyna rzeczywiście się umądrzać i roztropnieć ,aż zupełnie głupieje.
  Fajny ten odcinek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.