Plaster miodu – internetowe słuchowisko psalmowe – o. Adam Szustak komentuje psalmy

O. Adam Szustak będzie komentował, zgodnie z zapowiedzią daną na końcu adwentowych plastrów miodu, psalmy. Plaster miodu – internetowe słuchowisko psalmowe

To nie będzie codzienna audycja. Pliki z nagraniami pojawiać się będą raz, dawa, trzy razy w tygodniu. Inaczej mówiąc – jak będą to będą.

Odcinki

0.
Psalmy, czyli o rwaniu włosów z głowy

0:00


1.
Ekskluzywna sierota
0:00

2.
Psalm 2: Śmiechy na śniegu

0:00

3.
Psalm 3: Pięści Boga

0:00

4.
Psalm 4: Przełykając ślinę

0:00

5.
Psalm 5: Grobowe gardła

0:00


polecenie - to jest warte twojej uwagi...

CZY PRZECZYTAŁEŚ JUŻ CAŁE PISMO ŚWIĘTE?
PRÓBOWAŁEŚ I NIE UDAWAŁO SIĘ?
A MOŻE PRZECZYTAŁEŚ I... NIC NIE PAMIĘTASZ?
PRAWDOPODOBNIE ŹLE SIĘ ZA TO ZABRAŁEŚ!

bezpłatny poradnik

Pozwól, że pokażę ci jak się zabrać do czytania całej Biblii. Unikniesz w ten sposób dwóch powszechnych błędów oraz poznasz właściwą metodę.

Na koniec otrzymasz bezpłatny poradnik (PDF) do osobistego wykorzystania

Kliknij i POZNAJ SZCZEGÓŁY [kliknij tutaj]


62 myśli w temacie “Plaster miodu – internetowe słuchowisko psalmowe – o. Adam Szustak komentuje psalmy

 1. Pierwsze moje skojarzenie z komentarzem Ojca Adama było ze słowami modlitwy „….ale nas zbaw ode złego. Amen” które pomógł mi zrozumieć nikt inny jak….o. Adam przy komentarzu do modlitwy Ojcze nasz 😉 szkoda że nie mój proboszcz i nauczyciel religii …!?#&!*!!! do którego mam już dużo miej uraz jak kiedyś ale do tego musiałem dojrzeć po przez cierpienie, które sam samowolnie sobie zafundowałem …
  Pan Bóg niech nam błogosławi i prowadzi…

 2. To Jego dobre spojrzenie niech nam stale towarzyszy .Dla mnie to jest strzał w 10, którego można się trzymać do końca życia ,bo ta wiara ,że gdzieś ,w samym środku i początku jestem dobra to siła do zmiany serca.Bardzo ojcu dziękuję.

 3. Ja o tym „ściśnięciu”. Te Święta już życiowo są jakoś tak wciśnięte .W czasie Bożego Narodzenia przez dużo wolnego czasu można się jakby położyć brzuchem na dywanie przed żłóbkiem i się zatrzymać.A tu prawie nie ma jak.Ciągle coś nieprzygotowane, nieposprzątane.Mam wrażenie ,że byłam na tej ciasnej ,żydowskiej uliczce ze straganami.
  Jednocześnie absolutna pewność ,że najważniejsze odbywa się poza tym wszystkim, ostatecznie poza miastem i chyba poza czasem.Jak zmartwychwstał ,to jakoś tak cicho, a jednak aż dudni. Mimo ,że grób otwarty ścisnęli się w wieczerniku i czekali na spełnienie obietnicy.Dobrze, że głównie na modlitwie i dobrze ,że z Maryją.

 4. Nie wiem gdzie to trafi ale bardzo bym prosiła o pozostałe psalmy zacząwszy od 24 bo na tą chwilę tylko mogłam wysłuchać 23 psalmy i komentarze a tak mi się to spodobało ,że chcę resztę czyli Ps 24- Ps 150 z wyrazami szacunku Renata.
  P.S. mleko i miód jest OK. ale chciała bym psalmy

 5. Drogi Ojcze,
  Ojca katechezy są jak woda na pustyni. Dzięki nim mam siłę nieść krzyż cierpienia każdego dnia od nowa. Bóg zapłać!

 6. …od piatku 18tego grudnia, od godziny 1400 polskiego czasu naszla mnie fala lez…Stan ten trwal praktycznie 24h (z przerwa na sen)…w obecnej chwili czuje ogromna wdziecznosc i radosc. Dziekuje Ojcu w imieniu wlasnym i innych potrzebujacych dusz. Niech Swiatlo Ducha Swietego zawsze prowadzi Ojca ku potrzebujacym…Z Panem Bogiem.

 7. Psalm 18. Czy więc, według Ojca, Kościół mylił się, zawierając w Katechizmie poniższe słowa?
  „Miłość samego siebie pozostaje podstawową zasadą moralności. Jest zatem uprawnione domaganie się przestrzegania własnego prawa do życia. Kto broni swojego życia, nie jest winny zabójstwa, nawet jeśli jest zmuszony zadać swemu napastnikowi śmiertelny cios: Jeśli ktoś w obronie własnego życia używa większej siły, niż potrzeba, będzie to niegodziwe. Dozwolona jest natomiast samoobrona, w której ktoś w sposób umiarkowany odpiera przemoc… Nie jest natomiast konieczne do zbawienia, by ktoś celem uniknięcia śmierci napastnika zaniechał czynności potrzebnej do należnej samoobrony, gdyż człowiek powinien bardziej troszczyć się o własne życie niż o życie cudze.
  Uprawniona obrona może być nie tylko prawem, ale poważnym obowiązkiem tego, kto jest odpowiedzialny za życie drugiej osoby. Obrona dobra wspólnego wymaga, aby niesprawiedliwy napastnik został pozbawiony możliwości wyrządzania szkody. Z tej racji prawowita władza ma obowiązek uciec się nawet do broni, aby odeprzeć napadających na wspólnotę cywilną powierzoną jej odpowiedzialności.” (KKK 2264-2265)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.